Pokud máte zájem darovat a získat kompenzaci ve výši až 34.500 Kč, vyplňte prosím náš formulář. Všechna vyšetření probíhají v Praze.

CHCI DAROVAT

Proč si vybrat právě naši kliniku?

Podívejte se na naše reference, otázky a odpovědi

 

FAQ

Budu mít po darování dostatek vajíček, abych mohla mít vlastní děti?

Ano, samozřejmě. Odběr vajíček neovlivňuje možnost mít v budoucnu vlastní děti a ani schopnost počít je přirozenou cestou.

Kolikrát mohu darovat?

Darování vajíček je doporučeno 3krát za život, i když v některých individuálních případech lze darovat i vícekrát.

Mohu darovat během celého roku, nebo je nějaké období vhodnější?

Není žádné období, které by bylo pro darování vhodnější. Darovat je možné tedy kdykoli.

Co říkají naši klienti

  • "Já jsem naprosto spokojená po všech stránkách. Sestřičky jsou naprosto úžasné a s doktory jsem byla také velice spokojená. Jednání je v GYNEM na úrovni. Nemám, co vytknout, a ani bych nic neměnila"

    dárkyně Radka
  • "Já jsem spokojená na 100 %. Perfektní přístup a skvělá komunikace. Báječní doktoři, báječný personál. Chtěla bych darovat po druhé a pomoci tak ostatním ženám. Pro mě to bylo výhodné i po finanční stránce"

    dárkyně Lucie

Proč darovat zrovna u nás? S asistovanou reprodukcí máme mnohaleté zkušenosti a nabízíme vám péči specialistů v klidném prostředí moderní kliniky

Zjistíte svůj zdravotní stav týkající se plodnosti a pohlavních chorob

Zjistíte svůj zdravotní stav týkající se plodnosti a pohlavních chorob

Kompenzace až 33 000,- Kč

Kompenzace až 34 500,- Kč

Pomůžete neplodným párům

Pomůžete neplodným párům

Dárkyně musí splňovat následující požadavky:

  • Psychicky a fyzicky zdravá žena ve věku 18 až 33 let
  • Normální nález genetického vyšetření
  • Alespoň střední odborné vzdělání
  • Negativní výsledky z vyšetření na pohlavně přenosné choroby

Pokud splňujete základní podmínky, vyplňte formulář a naše koordinátorka Vás bude do druhého dne kontaktovat s podrobnějšími informacemi.

Naši doktoři

MUDr. Milan Mrázek, PhD., MBA
MUDr. Milan Mrázek, PhD., MBA

Za svou mnohaletou kariéru jsem se setkal s celou řadou neplodných párů. Díky neustálému vědeckému vývoji a pokroku v medicíně dokážeme převážné většině z nich pomoci a jejich počet stále snižovat. Umělé oplodnění s pomocí darovaných vajíček je pro mnohé poslední nebo jedinou nadějí na početí potomka. Bez dostatku kvalitních vajíček od dárkyň by to však nebylo možné. Proto právě dárkyním vajíček patří velký dík.

MUDr. Jan Vobořil
MUDr. Jan Vobořil

Narodil se v Praze, kde také studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, a již během studia se začal zaměřovat na obor gynekologie a porodnictví. Studium úspěšně ukončil v roce 1989 a nastoupil na vojenskou službu. Po splnění této povinnosti si jako místo svého působiště vybral Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí. Atestaci v oboru Gynekologie a porodnictví I. stupně získal v roce 1993 a v roce 2000 následovala atestace II. stupně. Od roku 1994 se začíná aktivně zajímat o obor Reprodukční medicína. Ve stejném roce nastoupil na samostatné oddělení asistované reprodukce ÚPMD. V oboru asistované reprodukce působí bez přestávky až do současnosti a v roce 2015 získal v tomto oboru atestaci. V průběhu této doby se v roce 1996 stal se svými kolegy členem týmu v nově vzniklém Sanatoriu Pronatal, centru asistované reprodukce. Od února roku 2023 je jedním z lékařů, kteří působí na klinice Gynem. Vzhledem ke svému neutuchajícím zájmu o obor se pravidelně účastní českých i zahraničních konferencí a podílel se jako spoluautor u několika studií v odborných publikacích. Kromě asistované reprodukce se v rámci své lékařské praxe již řadu let zabývá také diagnostickou a operační hysteroskopii. Je aktivním sportovcem, dříve šlo spíše o tenis, v současnosti více o cyklistiku. Mezi jeho záliby patří středomořská kuchyně a kvalitní gastronomie obecně a dobrá hudba.

MUDr. Kristýna Frühaufová, Ph.D.
MUDr. Kristýna Frühaufová, Ph.D.

Narodila se v Praze, kde také vystudovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Po úspěšném zakončení studia v roce 2005 získala titul Doktor medicíny a v roce 2012 atestaci v oboru Gynekologie a Porodnictví. V roce završila doktorandské studium dizertační prací v oboru experimentální chirurgie. Nastoupila na Gynekologicko-porodnické oddělení ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a poté se přesunula na stejné oddělení do Prahy. Její hlavní specializací je asistovaná reprodukce a od roku 2013 se věnuje pouze tomuto oboru. Napsala a podílela se jako spoluautorka při tvorbě řady odborný domácích i zahraničních publikací, které jsou hojně citované. Ve svém kontinuálním vzdělávání a sledování aktuálních trendů v oboru pravidelně navštěvuje české i mezinárodní konference. V současnosti se zabývá také tématem onkofertility. Po profesní stránce je pro ni důležitá komunikace s pacienty a individuální přístup. V osobním životě je pro ni na prvním místě rodina a baví ji sporty, jako je běh, cyklistika, jóga a lyžování.

MUDr. Alena Wasiková
MUDr. Alena Wasiková

Narodila se v Aši a vystudovala 1. Lékařskou fakultu University Karlovy, kterou ukončila získáním titulu Doktor medicíny v roce 2007. Mezi další milníky v jejím profesním životě patří atestace v oboru Gynekologie a Porodnictví (2013) a atestace – specializaci v oboru Reprodukční medicína. Jako lékařka fungovala na Gynekologicko-porodnickém oddělení Fakultní nemocnice Hradec Králové odkud zamířila do Prahy. Zakládá si na individuálním přístupu k pacientům, u kterých ji záleží na osobní komunikaci. Kromě práce je pro ni na prvním místě rodina se dvěma dcerami, se kterou tráví maximum volného času na horách. Mimo to se věnuje sportu, a to jak aktivně, tak také pasivně.

GYNEM s.r.o.

Společnost GYNEM od roku 2009 provozuje dvě gynekologické ordinace a v roce 2013 vznikla v rámci rozšíření portfolia společnosti klinika asistované reprodukce. Od té doby jsme díky vajíčkům od dárkyň pomohli s léčbou neplodnosti více jak 500 párům. Klinika GYNEM patří k nejmodernějším zařízení svého druhu v ČR a kromě zkušeného týmu lékařů, příjemného prostředí a vždy ochotného zdravotního personálu se může pochlubit atmosférou rodinné firmy.