Proč darovat?

Darujete-li svá vajíčka, pomůžete některým párům naplnit jejich velký sen. Dáte jim nový smysl života, protože díky vám může jinak neplodná žena otěhotnět a porodit své vlastní dítě.

 

  • "Já jsem spokojená na 100 %. Perfektní přístup a skvělá komunikace. Báječní doktoři, báječný personál. Chtěla bych darovat po druhé a pomoci tak ostatním ženám. Pro mě to bylo výhodné i po finanční stránce" - dárkyně Lucie

  • "Já jsem naprosto spokojená po všech stránkách. Sestřičky jsou naprosto úžasné a s doktory jsem byla také velice spokojená. Jednání je v GYNEM na úrovni. Nemám, co vytknout, a ani bych nic neměnila" - dárkyně Radka

 

Pokud se pro darování vajíček rozhodnete, bude to velkým benefitem i pro vás. Ze vstupních vyšetření, které samotnému darování předcházejí, se dozvíte stěžejní informace o svém zdravotním stavu a podstatné skutečnosti o vaší plodnosti. Cenné jsou i výsledky z genetického vyšetření a ověříte si negativitu pohlavně přenosných onemocnění, jako je žloutenka typu B a C, HIV a syfilis. Z předoperačního vyšetření budete znát také svou krevní skupinu a Rh faktor, krevní obraz, výsledky jaterních testů a EKG.

Ačkoliv je darování vajíček dobrovolné a za darovaná vajíčka dárkyním nenáleží  žádná finanční odměna, při dodržení všech léčebných postupů v průběhu přípravy a vlastního odběru vajíček poskytujeme dárkyním kompenzaci za ušlý zisk, cestovné, ubytování a další náklady v celkové částce až do 34 500 Kč.

GYNEM Praha 8 – Ledčická 1 -  774 436 997

GYNEM Praha 8 – Pod náměstím 1 - 734 420 643

Email: info@darovanivajicek.cz nebo darkyne@gynem.cz

CHCI DAROVAT

Gynem s.r.o.

Společnost GYNEM od roku 2009 provozuje dvě gynekologické ordinace a v roce 2013 vznikla v rámci rozšíření portfolia společnosti klinika asistované reprodukce. Od té doby jsme díky vajíčkům od dárkyň pomohli s léčbou neplodnosti více jak 500 párům. Klinika GYNEM patří k nejmodernějším zařízení svého druhu v ČR a kromě zkušeného týmu lékařů, příjemného prostředí a vždy ochotného zdravotního personálu se může pochlubit atmosférou rodinné firmy.