Kdo vajíčka potřebuje?

 

Kdo vajíčka potřebuje?

Důvodů, proč mnoho žen nemůže otěhotnět a mít vlastní dítě, je více. Nejsou to jen ženy ve vyšším věku, které početí potomka odsouvaly a jejich vajíčka přirozeně ztratila svou kvalitu a již nemůže dojít k jejich oplození, ale i mladé ženy po onkologické léčbě nebo po rozsáhlých gynekologických operacích. U mladých žen může také dojít k předčasnému selhání funkce vaječníků. Příjemkyněmi jsou také ženy, u kterých byla zjištěna geneticky podmíněná vada a jejich potomek by byl s velmi vysokou pravděpodobností závažně či smrtelně nemocný. 

 

Pro všechny tyto ženy je darované vajíčko jedinou nadějí, jak otěhotnět a mít své dítě. Pomozte jim splnit tento sen a naplnit touhu po vlastním dítěti!

 

Co je důležité o darování vědět?

Darování vajíček je anonymní a podle § 10 zákona o specifických zdravotních službách 373 z roku 2011 musí zdravotnické zařízení zajistit zachování vzájemné anonymity mezi anonymním dárcem a neplodným párem a anonymity mezi anonymním dárcem a dítětem narozeným z asistované reprodukce.

 

Náš tým

Lékaři kliniky asistované reprodukce GYNEM mají dlouholeté zkušenosti s léčbou neplodnosti pomocí darovaných vajíček. Za dobu trvání kliniky náš tým pomohl více jak 500 párům k vysněnému potomkovi. Kliniku vede uznávaný odborník v oblasti asistované reprodukce MUDr. Milan Mrázek, PhD., MBA, který 22 let pracoval v ÚPMD v Podolí jako porodník - gynekolog. Od roku 1996 do 2011 byl primářem v centru asistované reprodukce ISCARE IVF Praha a mezi lety 2004 až 2008 zastával funkci předsedy výboru odborné společnosti Sekce asistované reprodukce ČGPS.

 

Chci darovat
 

Gynem s.r.o.

Společnost GYNEM od roku 2009 provozuje dvě gynekologické ordinace a v roce 2013 vznikla v rámci rozšíření portfolia společnosti klinika asistované reprodukce. Od té doby jsme díky vajíčkům od dárkyň pomohli s léčbou neplodnosti více jak 500 párům. Klinika GYNEM patří k nejmodernějším zařízení svého druhu v ČR a kromě zkušeného týmu lékařů, příjemného prostředí a vždy ochotného zdravotního personálu se může pochlubit atmosférou rodinné firmy.